Biuro Rachunkowe Siedlce
O firmie

Informacje o Biurze Rachunkowym SafeTax

Jesteśmy zespołem księgowych, posiadającym wieloletnie doświadczenie we współpracy z przedsiębiorcami. Naszymi Klientami są firmy o szerokim przekroju branżowym i każdej wielkości, od jednoosobowej, sezonowej działalności gospodarczej do spółek posiadających oddziały w wielu miejscach Polski. Dzięki skutecznej komunikacji z przedsiębiorcami posiadamy wiedzę o oczekiwaniach i potrzebach naszych Klientów, co stanowi pierwszy krok do uzyskania zadowolenia ze współpracy. Celem naszej pracy jest zapewnienie prawidłowości rozliczeń z fiskusem, zapewnienie możliwie najniższych podatków oraz maksymalne odciążenie przedsiębiorcy sprawami podatkowymi. Cieszymy się okazywanym nam zaufaniem, dzięki czemu nasza praca przynosi nam satysfakcję z zadowolenia Klienta.

Pracujemy w oparciu o trzypoziomowy system kontroli prawidłowości rozliczeń, który naszym zdaniem najlepiej zapewnia prawidłowość systemu księgowości. Pierwszy etap kontroli stanowi wstępna analiza dokumentów dokonywana w momencie przyjęcia dokumentów i przygotowania ich do księgowana przez przeszkolonego pracownika. Drugim etapem kontroli jest sprawdzenie poprawności księgowań, które dokonywane jest przez osobę z wieloletnim doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami, potwierdzonymi certyfikatem wydanym przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu wychwytywane są zarówno ewentualne pomyłki, jak i sprawy wymagające bardziej szczegółowej interpretacji podatkowej. Ostatni etap kontroli prawidłowości polega na rozstrzygnięciu budzących wątpliwości kwestii przez osobę z uprawnieniami biegłego rewidenta. Na każdym etapie współpracujemy z Klientem w trosce o zapewnienie prawidłowości płaconych podatków.

Biuro rachunkowe SafeTax działa w oparciu o Certyfikat Księgowy nr wydany przez Ministerstwo Finansów dnia 26-03-2010 r. uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasze biuro posiada ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej z tytułu prowadzonej działalności w PZU S.A. Numer polisy 17192769.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
900 - 1700

SafeTax Biuro Rachunkowe © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone    |    Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne