Biuro Rachunkowe Siedlce
Rejestracja i aktualizacja danych firmy

Rejestracja firmy

Wystarczy, że przyjdziesz z dowodem osobistym i numerem NIP (jeśli taki posiadasz). Wypełnimy za Ciebie dokumenty rejestracyjne, które za pośrednictwem Internetu dostarczone zostaną do bazy danych Ministerstwa Gospodarki. Od tego momentu, w ciągu 7 dni w dowolnym Urzędzie Gminy w Polsce będziesz mógł złożyć podpis pod swoim wnioskiem i rozpocząć działalność. Dla nas to banalnie proste!

Rejestracja VAT

Nie wiesz czy masz obowiązek rejestrować się jako podatnik VAT? Nie wiesz czy Ci się to opłaca? Żaden problem, nie musisz. Potrafimy określić, czy taka rejestracja jest konieczna i czy jest dla Ciebie korzystna. Sporządzimy zgłoszenie rejestracyjne. Na życzenie dokonamy również opłat związanych z rejestrację i złożymy niezbędny formularz do urzędu skarbowego.

Rejestracja Spółek handlowych

Jeśli nie wiesz jak zarejestrować Spółkę handlową, a chciałbyś prowadzić działalność w formie zabezpieczającej majątek osobisty przed ryzykiem działalności gospodarczej, jesteśmy gotowi sporządzić komplet niezbędnych dokumentów dla Urzędu Statystycznego i Skarbowego, składanych w Sądzie razem z wnioskiem o wpis do KRS.

Aktualizacja danych

Na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej konieczna może być aktualizacja informacji przekazywanych do urzędów. Oczywiście świadczymy nasze usługi również w tym zakresie, informując również Klienta o istnieniu takiego obowiązku.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
900 - 1700

SafeTax Biuro Rachunkowe © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone    |    Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne