Biuro Rachunkowe Siedlce
Księgi rachunkowe i rachunkowość uproszczona

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z ilością obowiązków, którym nie jest łatwo sprostać ze względu choćby na niedostatek czasu. Jednym z takich obowiązków jest prowadzenie księgowości i płacenie podatków, pilnowanie terminów i zmian w przepisach. Dlatego główną zasadą naszej oferty jest minimalizowanie udziału Klienta w procesie prawidłowej obsługi księgowej i podatkowej. Prawidłowe i terminowe zaksięgowanie dokumentów, obliczenie dochodu i ustalenie wysokości podatków spoczywa na nas, od Klienta oczekujemy dostarczenia kompletu dokumentów w stosownym terminie. Oczywiście w każdej chwili jesteśmy gotowi służyć informacją odnośnie możliwości zaliczenia do kosztów aktualnych czy przewidywanych wydatków przedsiębiorcy.

Księgi rachunkowe

Księgi rachunkowe są najbardziej złożoną formą prowadzenia księgowości. Właściwe prowadzenie księgowości wymaga doświadczenia, wiedzy na temat zasad księgowości oraz znajomości przepisów podatkowych. Dlatego prawie nie zdarza się aby przedsiębiorcy prowadzili księgi rachunkowe samodzielnie. Nasza oferta obejmuje prowadzenie ksiąg rachunkowych dla Spółek handlowych i innych zobowiązanych do prowadzenia rachunkowości jednostek. W celu zapewnienia odpowiedniej jakości, świadczymy wachlarz usług wykraczający poza standardowe ewidencjonowanie zdarzeń gospodarczych, obliczenie podatków i sporządzenie sprawozdania finansowego. Współpracując z przedsiębiorstwami prowadzącymi księgi rachunkowe bierzemy pod uwagę zakres potrzeb informacyjnych Właścicieli czy Zarządu, jak również doświadczenie Klienta we współpracy z księgowością i prowadzeniu spółek handlowych. Dzięki doświadczeniu i współpracy jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczny i sprawnie działający system, odpowiadający oczekiwaniom Klienta i pozbawiony zbytniego skomplikowania.

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych jest prostszą formą opodatkowania, w porównaniu do podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Mimo tego większość przedsiębiorców nie ma i nie chce mieć styczności z rozliczaniem własnych podatków, podejmując decyzję powierzenia rozliczeń podatków specjalistom. Dlatego nasza oferta obejmuje również obsługę przedsiębiorców opodatkowanych w takiej właśnie formie. Tak jak w przypadku podatkowej księgi przychodów i rozchodów, obowiązkiem przedsiębiorcy jest dostarczenie dokumentów w stosownym terminie. Pozostałe czynności wykonujemy w imieniu Klienta.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek
900 - 1700

SafeTax Biuro Rachunkowe © 2013 Wszelkie prawa zastrzeżone    |    Wykonanie: SIGNUM Studio Interaktywne